top of page

Beton Kiremit Tesisleri

 

Temsilcisi bulunduğumuz İsveçli ABECE firması beton kiremit tesisleri konusunda dünyanın lideridir. 60 yıldan beri sadece beton kiremit tesisleri kuran ABECE, ekstruderdan paketlemeye kadar tüm tesisi teklif edebilmektedir.

 

 

Beton kiremit
 

Renk seçenekleri, uzun ömür, dona dayanıklılık gibi özellikleriyle öne çıkan beton kiremit, özellikle son yıllarda Türkiye'deki pazar payını arttırmaktadır.

 

Kışın soğuk geçtiği bölgelerde dona dayanıklılık özellikleri önem kazanan beton kiremit, farklı renk seçenekleriyle de kil kiremitlere bir alternatif sunmaktadır.

Ekstruder ve üretim hattı

 

ABECE'nin üstün teknolojili ekstruderi sayesinde palet aşınması minimum düzeye inerken, profil değiştirme süresi 15 dakikanın altındadır.

 

El değmeden üretilen kiremitler, istenildiği takdirde kürleme sonrasında da boyanmaktadır.

 

 

Paketleme hattı
 

Günümüz şartlarına uygun olarak robotik sistemlerin kullanıldığı paketleme hatlarında kiremitler 5 veya 6'lı olarak paketlenirken, tahta palet üzerine de 40'lı gruplar halinde yerleştiriliyor.

 

Paketleme makinesi olarak strechlemeden, folyolamaya kadar çeşitli seçenekler sunmaktayız.  

crt 2.jpeg
Beton kiremit boyası
 

Alman CoaTIB firması sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi olan ekibiyle beton kiremit tesislerine çeşitli renk ve özellikte boya sunmaktadır.

Coatib clean background.png

Katalog

bottom of page