Çözüm Ortaklarımız

SABO anahtar teslimi tuğla ve kiremit fabrikalarının dizayn edilmesi, üretilmesi ve işletmeye alınması konularında Avrupa'’nın en başarılı firmalarından biridir. Kesiciden, kurutmaya, fırından, paletlemeye kadar tüm üretim hattına makineler sunan SABO, endüstriyel otomasyon çözümleri konusunda da çeşitli projeleri gerçekleştirmektedir. 2015 itibariyle Türkiye'de sektörel bazda %90 pazar payına sahiptir.

Anahtar teslimi beton kiremit tesisleri konusunun lider firması olan ABECE’'nin üretim merkezi İsveç'’te bulunmaktadır. Ekstruderden, paketleme hattına kadar beton kiremit tesisinin ihtiyaç duyabileceği tüm makine ve ekipmanları üreten ABECE firmasının bu sektörde 50 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Presleme teknolojisinde dünyanın önde gelen firmalarından olan LAEIS, refrakter, seramik ve yapı malzemeleri sektörlerine çeşitli tipte presler sunmaktadır.

WELB çeşitli sektörlere tartma, dozajlama ve taşıma makineleri sunmaktadır. Bu sektörler arasında refrakter, beton, seramik ve yapı malzemeleri bulunmaktadır.

GIP çeşitli sanayi dallarında kullanılan sıvı ve katı malzemelerin tartılması, taşınması ve dozajlanması otomasyonları için kumanda sistemleri ve programları sunmaktadır.

Tuğla ve kiremit tesislerinin toprak hazırlama ve şekillendirme makinesi üreticileri arasında lider konumda bulunan Verdes, baggerden vakum prese kadar tüm hazırlama makinelerini portföyünde bulundurmaktadır.

Alman refrakter grubu Refratechnik'in bir markası olan Burton, tuğla ve kiremit fırınlarında kullanılan refrakter tuğlalar konusunda dünyanın teknoloji ve verimlilik açısından bir numarasıdır. 

TEA logo.png

Tuğla ve kiremit tesislerinde büyük önem taşıyan otomatik su regülasyon sistemlerinin lider markası olan TEA, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitli çözümler sunmaktadır.