Refrakter Tuğla Tesisleri

 

1978 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz refrakter sanayinde, Türkiye'deki tüm refrakter tuğla tesisleri müşterimizdir.

 

Ürün paletimiz ısıtmalı ve ısıtmasız mikserler, tartma, dozajlama, taşıma sistemleri, refrakter tuğla presleri, robotla fırın arabası yükleme boşaltma sistemleri, tünel fırın ve ambalajlama makinelerinden oluşmaktadır. Bu geniş portföy sayesinde tesislerin makine ve teçhizat ihtiyacının çoğu karşılanmaktadır.

 

 

Refrakter Tuğla Presleri
 

Presleme konusunda dünyanın önde gelen firmalarından olan Alman Laeis, dünya refrakter pres piyasasında %90'a yakın pazar payına sahiptir.

 

Çeşitli kapasite ve süratlerde presleri portföyünde bulunduran Laeis firması, Türkiye refrakter piyasasında da üstün bir konumdadır.

Dozajlama çözümleri
 

Refrakter tesislerinin önemli bir bölümü olan dozajlama ve reçete hazırlama otomasyonlarında tecrübeli olan Welb firması ile çalışmaktayız.

 

Dozajlama üniteleri ile ilgili Türkiye'de başarı ile çalışan referanslarımız bulunmaktadır.

Tünel Fırın Refrakter Çözümleri

 

Onlarca sene faaliyette kalacak tünel fırınların tavan ve fırın arabası refrakterleri seçilirken kaliteli ve dayanıklı olmasının yanı sıra enerji sarfiyatı gibi yan etkenler de göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Burton ürünleri modern üretim teknikleri sayesinde hem enerji tasarrufu sağlarken hem de dayanıklılığı ön plana çıkarmaktadır.

Kataloglar

HPF 1600

Screen Shot 2021-10-15 at 10.17.18.png

HPF IV 2000

HPF IV 2500